18 marzec 2024

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z protestem rolników

W środę, 20 marca na terenie powiatu łaskiego odbędą się planowane protesty rolników. Funkcjonariusze będą zabezpieczać przez cały czas miejsca objęte zgromadzeniem. W tym czasie przewidziane są utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Łascy policjanci informują, że 20 marca 2024 roku odbędą się planowane protesty rolników, które będą miały wpływ na znaczące utrudnienia w ruchu pojazdów. Blokada ruchu nastąpi w następujących miejscach:

ŁASK (w godzinach 9:00-20:00):

• Rondo u zbiegu dróg wojewódzkich 482 i 473 – ul. Żeromskiego,
  • Rondo u zbiegu ul. 9 Maja z drogą wojewódzką 473 - al. Niepodległości.

WIDAWA (w godzinach 7:00-19:00):

• droga wojewódzka 480 - Rynek Kościuszki.

Funkcjonariusze będą dbać o bezpieczeństwo kierujących i protestujących. Należy bezwzględnie stosować się do poleceń policjantów. W dniu wydarzenia należy zaplanować alternatywne drogi dojazdu do wyznaczonego celu. Zalecamy także korzystanie z aplikacji wskazujących natężenie ruchu. O sytuacji na drogach naszego powiatu oraz wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na facebook.com/kpp.lask.

sierżant sztabowy Bartłomiej Kozłowski